Webform Archive (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང
