Webform Archive (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Closed
eu: Itxita

en: Download
eu: Deskargatu

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Active
eu: Aktiboa

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: IP Address
eu: IP Helbidea
