Webform Archive (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Download
hy: Բեռնել

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: IP Address
hy: IP հասցե
