Webform Archive (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Closed
lv: Slēgts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Webform
lv: Webforma

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
