Webform Archive (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Closed
nl: Gesloten

en: Download
nl: Downloaden

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Archive
nl: Archief

en: Active
nl: Actief

en: Click here
nl: Klik hier

en: Serial
nl: Serienummer

en: Frequency
nl: Frequentie

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Webform
nl: Formulier

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Quarterly
nl: Driemaandelijks
