Webform Archive (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Closed
pt: Encerrada

en: Download
pt: Descarregar

en: Monthly
pt: Por mês

en: Archive
pt: Ficheiro

en: Active
pt: Ativo

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
