Webform Archive (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Closed
ru: Закрыто

en: Download
ru: Скачать

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Archive
ru: Архив

en: Active
ru: Активно

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Serial
ru: Последовательность

en: Frequency
ru: Частота

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Quarterly
ru: Ежеквартально
