Webform Archive (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Closed
ast: Zarráu

en: Download
ast: Baxar

en: Active
ast: Activu

en: IP Address
ast: Direición IP
