Webform Archive (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Closed
ca: Tancat

en: Download
ca: Baixa

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Archive
ca: Arxiva

en: Active
ca: Actiu

en: Frequency
ca: Freqüència

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Webform
ca: Formulari web

en: Yearly
ca: Anualment

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
