Webform Archive (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Closed
et: Suletud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Archive
et: Arhiiv

en: Active
et: Aktiivne

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Frequency
et: Sagedus

en: Webform
et: Veebivorm

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
