Webform Archive (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Closed
fr: Fermé

en: Download
fr: Téléchargement

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Archive
fr: Archiver

en: Active
fr: Actif

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Serial
fr: Séquentiel

en: Frequency
fr: Fréquence

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Yearly
fr: Annuellement

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
