Webform Archive (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Closed
gl: Pechada

en: Download
gl: Descargar

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Archive
gl: Arquivo

en: Active
gl: Activo

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Webform
gl: Formulario web

en: Yearly
gl: Anualmente
