Webform Archive (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Closed
hi: बंद

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Monthly
hi: मासिक

en: Archive
hi: पुरालेख

en: Active
hi: सक्रिय

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: IP Address
hi: IP पता

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
