Webform Archive (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Closed
it: Chiuso

en: Download
it: Scarica

en: Monthly
it: Mensile

en: Archive
it: Archivio

en: Active
it: Attivo

en: Click here
it: Clicca qui

en: IP Address
it: Indirizzo IP
