Webform Archive (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Active
ka: აქტიური
