Webform Archive (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Active
km: សកម្ម

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
