Webform Archive (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Active
ml: സജീവമായ
