Webform Archive (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Active
ps: فعال
