Webform Archive (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Closed
sl: Zaprto

en: Download
sl: Prenesi

en: Active
sl: Aktiven

en: IP Address
sl: IP naslov
