Webform Archive (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Closed
sv: Stängd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Archive
sv: Arkiv

en: Active
sv: Aktiv

en: Click here
sv: Klicka här

en: Serial
sv: Serienummer

en: Frequency
sv: Frekvens

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
