Webform Archive (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా
