Webform Archive (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Closed
uk: Закрито

en: Download
uk: Завантаження

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Archive
uk: Архів

en: Active
uk: Активно

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Serial
uk: Послідовний

en: Frequency
uk: Частота

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Webform
uk: Вебформа

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Quarterly
uk: Кожен квартал
