Webform Autocomplete (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.
