Webform Autocomplete (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Options
ro: Opţiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Width of the textfield.
ro: Lăţimea câmpului de text.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ro: Lungimea medie a cuvintelor trimise (ex. goluri)

en: Autocomplete
ro: Completare automată
