Webform Autocomplete (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Label placed to the left of the textfield
nl: Tekstlabel dat links van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
nl: Label dat rechts van het tekstveld moet worden geplaatst

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Unique
nl: Uniek
