Webform Autocomplete (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Width of the textfield.
da: Tekstfeltets bredde.

en: contains
da: indeholder

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: ends with
da: slutter med

en: Leaving blank will use the default size.
da: Lad feltet stå tomt for at bruge standardstørrelsen.

en: Label placed to the left of the textfield
da: Mærkat placeret til venstre for tekstfeltet

en: Examples: $, #, -.
da: Eksempler: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
da: Mærkat placeret til højre for tekstfeltet

en: Examples: lb, kg, %.
da: Eksempler: lb, kg, %.

en: Unique
da: Unik
