Webform Autocomplete (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: contains
fa: شامل

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: ends with
fa: خاتمه می‌یابد به

en: starts with
fa: شروع می‌شود با
