Webform Autocomplete (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: contains
oc: cont=en

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: ends with
oc: se termine per

en: starts with
oc: commence per
