Webform Autocomplete (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Width of the textfield.
vi: Độ dài của trường văn bản.

en: contains
vi: chứa

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: ends with
vi: kết thúc bằng

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.

en: Examples: $, #, -.
vi: Ví dụ: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
vi: Ví dụ: lb, kg, %.

en: Unique
vi: Không trùng lặp

en: starts with
vi: bắt đầu bằng
