Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: contains
bs: sadrži

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
