Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: contains
et: sisaldab

en: ends with
et: lõpeb

en: Unique
et: Ainulaadne
