Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Width of the textfield.
pl: Szerokość pola tekstowego.

en: contains
pl: zawiera

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: ends with
pl: kończy się na

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Label placed to the left of the textfield
pl: Opis pola, umieszczony po lewej stronie

en: Examples: $, #, -.
pl: Przykłady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
pl: Etykieta umieszczona po prawej stronie pola tekstowego

en: Examples: lb, kg, %.
pl: Przykłady: lb, kg, %.

en: Unique
pl: Unikalne
