Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: contains
sk: obsahuje

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: ends with
sk: končí s

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Label placed to the left of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vľavo od textového poľa

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vpravo od textového poľa

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.
