Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: contains
sv: innehåller

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: ends with
sv: slutar med

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Label placed to the left of the textfield
sv: Etikett som placeras till vänster om textfältet

en: Examples: $, #, -.
sv: Exempel: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
sv: Etikett som placeras till höger om textfältet

en: Examples: lb, kg, %.
sv: Exempel: kg, lb, %.

en: Unique
sv: Unik
