Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Width of the textfield.
tr: Metin alanının genişliği.

en: contains
tr: içeriyor

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: ends with
tr: bittiği değer

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: starts with
tr: başladığı değer
