Webform Autocomplete (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: contains
az: ehtiva edir

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
