Webform Autocomplete (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.
