Webform Autocomplete (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Label placed to the left of the textfield
lv: Etiķete novietota pa kreisi no teksta lauka.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
lv: Etiķete novietota pa labi no teksta lauka.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Unique
lv: Unikāls
