Webform Autocomplete (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
