Webform Autocomplete (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Width of the textfield.
fi: Tekstikentän leveys

en: contains
fi: sisältää

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: ends with
fi: päättyy

en: Leaving blank will use the default size.
fi: Jos kenttä on tyhjä, käytetään oletusarvoista kokoa.

en: Label placed to the left of the textfield
fi: Sijoita otsikko tekstikentän vasemmalle puolelle

en: Examples: $, #, -.
fi: Esimerkit $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
fi: Sijoita otsikko tekstikentän oikealle puolelle

en: Examples: lb, kg, %.
fi: Esimerkit lb, kg, %.

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: starts with
fi: Alkaa
