Webform Autocomplete (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: contains
cs: obsahuje

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: ends with
cs: končí s

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Label placed to the left of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zleva

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zprava

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Unique
cs: Unikátní
