Webform Autocomplete (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: contains
el: περιέχει

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: ends with
el: καταλήγει σε

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Label placed to the left of the textfield
el: Ετικέτα που τοποθετείται αριστερά του πεδίου κειμένου

en: Examples: $, #, -.
el: Παραδείγματα: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
el: Ετικέτα που τοποθετείται δεξιά του πεδίου κειμένου

en: Examples: lb, kg, %.
el: Παραδείγματα: lb, kg, %.

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
