Webform Autocomplete (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: contains
is: inniheldur

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
