Webform Autocomplete (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
