Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: contains
be: утрымлiвае

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
