Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: contains
gl: contén

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: ends with
gl: remata en

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.
