Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: contains
lt: turi

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: ends with
lt: baigiasi

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unique
lt: Unikalus
