Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: contains
ar: يحتوي على

en: ends with
ar: ينتهي ب

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: starts with
ar: يبدأ ب
