Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: contains
hi: शामिल हैं

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
