Webform Autocomplete (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: contains
id: mengandung

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: ends with
id: diakhiri dengan
